Podujatia
Počas roka pre vás organizujeme 19 online diskusií.

Prečo nám rastú ceny energií?

Názov:
Prečo nám rastú ceny energií?
Kedy:
uto, 4. december 2018, 17:30 h - 19:00 h
Kde:
KC Dunaj - Bratislava, Bratislavský kraj
Kategória:
Diskusie
Facebook:
https://www.facebook.com/events/204328347163102/

Popis

Pozývame Vás na kávu a diskusiu o tom, prečo na Slovensku tento rok rastú ceny energií, čo pocítia peňaženky všetkých z nás. Prečo platíme viac a zároveň naďalej dotujeme ťažbu a spaľovanie uhlia v tepelných elektrárňach? Alebo to má naopak niečo spoločné s výrobou obnoviteľnej, zelenej, no drahej elektriny?

Diskutovať prídu:
- Lívia Vašáková, vedúca tímu ekonomických analýz, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku
- Michal Hudec, predseda Združenia dodávateľov energií
- Alexander Duleba, riaditeľ Slovak Foreign Policy Association

moderuje Oľga Baková, Katedra politologie FiF UK v Bratislave

Miesto: Bar, KC Dunaj

Toto podujatie je súčasťou série dialógov s občanmi "Citizens' Dialogues". Podeľte sa o svoje názory na budúcnosť Európy.
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
sli.do hashtag: #CEBA
LIVE PRENOS NA NAŠOM FACEBOOKU!
Twitter: #CEBA

Napísaním otázky na stránku podujatia alebo do komentárov sa automaticky zapájate do súťaže o vecné ceny od hlavného organizátora diskusie - Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku.

Ak nechcete, aby Vám ušli žiadne novinky a informácie o našich ďalších diskusiách, nezabudnite sa zaregistrovať na odberanie nášho newsletteru: http://eepurl.com/cE3NCD
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Hlavný organizátor diskusie: Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, spoluorganizátor diskusie: Slovak Foreign Policy Association, mediálni partneri: EURACTIV.sk, Radio_FM a SME
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Chceli by sme vás upozorniť, že filmový štáb/fotograf budú prítomní na mieste počas tohto podujatia a budú natáčať/fotografovať. Takto získané materiály budú použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami alebo projektmi našej inštitúcie alebo Európskej únie.


Miesto konania

Lokácia:
KC Dunaj
Ulica:
Nedbalova 3
Mesto:
Bratislava
Kraj:
Bratislavský kraj
Krajina:
Slovakia
KC Dunaj

Popis

Kultúrne centrum Dunaj˜ sa nachádza na štvrtom poschodí Domu odievania na Námestí SNP, vchod je z Nedbalovej 3. Prioritou nového priestoru je pestrá multikultúrna ponuka, zahŕňajúca hudbu, literatúru, výtvarné umenie, divadlo, kultúrne aktivity a spoločenské akcie spolkov a združení. Na ploche viac ako 900 m2 nájdu návštevníci svoje poschodie kultúry a oddychu.

Prihláste sa na odber noviniek Café Európa